Výhodnou půjčku lze získat i bez doložení příjmů

Paní Karolína zdědila po své babičce malý domek za Prahou. Vzpomínky z dětství, které ji k tomuto místu poutaly, a těsná garsonka v Praze vedly k osudovému rozhodnutí – přestěhovat se z Prahy do nového domova. Domek ale potřeboval velké investice, a když se obrátila na svou banku, byla jí půjčka zamítnuta, protože nemohla doložit dostatečně vysoký příjem. Jako číšnice totiž formálně pracovala za minimální mzdu a velkou část jejího příjmu tvořilo zpropitné. Co si v takové situaci počít?

S podobnými obtížemi se při shánění půjčky běžně setkává celá řada lidí, ne každý totiž může svůj příjem doložit standartním způsobem. Pokud patříte mezi ně, zkuste se obrátit na nebankovní poskytovatele, kteří nabízejí půjčky bez doložení příjmů. V nebankovním sektoru tento produkt poskytuje celá řada společností a některé z nich dokonce za srovnatelných podmínek jako v bance.

Příkladem je Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s. Jedná se o nebankovní americkou hypotéku, kterou získáte bez doložení příjmů a bez nahlížení do úvěrových registrů. Americká hypotéka je typ úvěru, jehož obliba v ČR stále stoupá.  Tento typ úvěru umožňuje získat peníze na jakýkoliv účel, a to za velmi výhodných úrokových podmínek. Úvěr je třeba zajistit nemovitostí, ale právě díky této záruce jsou vám poskytovatelé ochotni nabídnout skutečně nízké úroky. Jestliže tedy patříte do skupiny lidí, kteří nemohou prokázat své příjmy, pak je pro vás nebankovní americká hypotéka skutečně vhodným řešením. U TGI Money a.s. nepotřebujete potvrzení o příjmu, ani daňové přiznání. Stačí vaše čestné slovo, že máte dostatečné příjmy na to, abyste byli schopni půjčku splácet.

Půjčit až 3 000 000 Kč bez doložení příjmů a prověřování platební morálky? Ano, je to možné! S Hypopůjčkou můžete realizovat všechna svá přání a potřeby. Stačí si sednout k nejbližšímu počítači a vyplnit jednoduchou, nezávaznou online žádost. O vše ostatní, včetně odhadu nemovitosti, už se postarají pracovníci společnosti. A nebojte se zeptat! Společnost TGI Money a.s. si zakládá na férovém jednání a vždy se svým klientům snaží otevřeně poskytnout veškeré potřebné informace.

Sdílej!